VYSOKÝ VÝKON.

NEJLEPŠÍ KVALITA.

výroba a VÝROBNÍ PROCESY

Specializujeme se na poskytování služeb výrobním společnostem především v oblasti plynárenského průmyslu, kde jsme si vybudovali jméno poskytovatele vysoké kvality služeb. Naše společnost se opírá o bohatou historii kvalitních produktů v oblasti výroby a obrábění. 

Zavázali jsme se držet krok s moderními postupy a snažíme se neustále zdokonalovat naše operace, abychom splnili nejmodernější standardy dnešních výrobních společností. To nám umožňuje rychle dokončit objednávky při zachování přísných standardů přesnosti a kvality. 

PLYNÁRENSKÝ PRŮMYSL

Nabízíme široký sortiment výrobků pro plynárenský průmysl ve standardním provedení i včetně různých úprav a modifikací.

Pláště a víka membránových průmyslových plynoměrů řady G100 T- přípojka pro jednohrdlové membránové průmyslové plynoměry • atypické řešení T-přípojek výduchy • potrubní armatury •

ZAKÁZKOVÁ KOVOVÝROBA

Kromě dodávek hotových výrobků se soustřeďujeme také na individuální zakázkovou kovovýrobu. 

Konstrukční kovové stavební díly zábradlí schodiště terasy přístřešky

Vše v nerezovém provedení, zinku nebo v práškové barvě.

NAŠE VÝROBNÍ PROCESY

Společnost NPC KOVO nabízí zákazníkům jediněčný přístup k obrábění kovů. Díky kvalifikovaným zaměstnancům a více jak 30 letým zkušenostem zpracovává NPC KOVO kovy, slitiny a další materiály různými způsoby – CNC obrábění a svařovací práce. Ve spolupráci s našimi partnery zajistíme klientům tepelné a galvanické pokovování.

technologie

 Za našimi výrobky stojí skuteční lidé a nejmodernější technologie – robotické svařování, soustruhy a CNC stroje, které provádějí zpracování v co nejkratším čase. Vše pod jednou střechou, ve vysoké kvalitě, za příznivou cenu a v co nejkratší výrobní době.

Jsme schopni uspokojit klienty s požadavky většího množství sériových výrobků, tak i klienty se speciálními, individuálními požadavky. 

certifikáty